Reference

Ivanka & James
Austrálie
S manzelem zijeme v zahranici a svatbu v Cechach jsme organizovali na dalku. S Katkou jsme komunikovali po emailu, telefonu, Skypu a jak moznosti dovolily. Katka pak zajistovala potrebne s dodavateli a zucastnenymi stranami, aby vsechno probehlo a bylo zarizeno jak ma. 
V den svatby se Katka starala o prubeh cele svatby a odvedla uzasnou praci. Ja jako nevesta jsem videla jen male procento vseho, o co se starala, protoze jsem velkou cast dne stravila pripravami v pokoji, cesani make-up atd. Ohlasy vsech hostu na Katcinu praci byly uzasne.
Katko moc diky za pomoc s nasim velkym dnem a vsechny detaily na ktere jsi pri pripravach myslela. Moc jsme si to uzili!
 
Martina & Petr
17.8.2015 - to byl ten den, kdy jsme si měli říct své “ANO”. Vše ale začalo mnohem dřív. Výběr termínu, hledání lokality (dali jsme na doporučení a vůbec jsme nelitovali - nádhera), kontakt se svatebčany a ostatní přípravy - se vším nám pomáhala báječná koordinátorka. Práce bylo mnoho, ale Kačka nás úspěšně dovedla až před oltář. Od začátku až do konce to měla pod kontrolou. Mělo to jedinou chybu škoda, že oslava netrvala týden. :)
Spolupráce byla příjemná, profesionální a přitom přátelská. Kačka přináší nové nápady. Všem můžeme jenom doporučit.
Rada na závěr - buďte opravdu zamilovaní, pozvěte super lidi (na tom také hodně záleží) a Kačka už se o vše postará. :)
 
Dita & Petr
Do svatby nám zbývaly možná tři týdny, když jsem vytočila Katčino číslo z prosbou a zajištění dekorací a květin pro náš velký den. S lehkou nervozitou jsem čekala na její odpověď, protože termín byl opravdu šibeniční. Všechny obavy ze mě ale rázem spadly, protože Katka reagovala s velikým nadšením. Veškerá následná komunikace s ní, která probíhala hlavně po mailu (protože máme malé miminko a neměli jsme ve všem tom shonu prostor na osobní schůzky), byla naprosto bezproblémová a její přístup velmi profesionální.
Brali jsme se v polovině září na statku ve Všeticích a přáli jsme si, aby prostředí bylo v barvách babího léta, přírodní a zároveň jednoduché a čisté. To všechno nám Katka splnila do puntíku. Měla jsem trochu obavy, jak si poradíme s výzdobou tak velkého prostoru. I přes rozlehlost venkovního areálu však dokázala Katka vytipovat klíčová místa a doplnila překrásně slavnostní atmosféru našeho Dne. Exteriér nebyl jedinou její silnou stránkou, dokázala citlivě a zároveň velmi originálně nadekorovat i interiér (jmenovky v makronkách vyloudily úsměv na nejedné tváři :o))
Moc Vám za všechno děkujeme a rádi jsme Vás poznali :o)

 

 
Sophie & Ralp
I couldn't imagine that such an incredible proposal done abroad could be possible and I didn't expect anything until I saw the love of my life down on one knee… Everything was perfectly organized, every tiny detail was very well planned and I couldn't but enjoy the moment. The crew did an amazing job as it didn't took me long to buy into it... The balance between the private romantic part and the crazy friends celebration made it unique and all I can say is that I am lucky to have experienced such moments and I wish the same for every girl.  After all, this magical moment wouldn’t have been possible without the effort and hard work carried out several months before and I would like to grab the opportunity to say thanks to Kate and her team who were able to make it a success story.
Nedokázala jsem si představit, že by bylo možné tak úžasnou žádost o ruku v zahraničí zařídit a ani jsem nic takového nečekala, dokud jsem neviděla svou životní lásku klečící na koleni přede mnou... Vše bylo perfektně zorganizované, každý drobný detail byl velmi dobře naplánován a já ač nemohla, vychutnala si ten okamžik. Tým odvedl úžasnou práci, rychle jsem se do celé akce dostala... Rovnováha mezi soukromou romantickou částí a bláznivou oslavou s přáteli byla jedinečná, a vše, co mohu říci, je, že jsem šťastná, že jsem zažila takové momenty a přeji totéž všem dívkám. Ve své podstatě, tento magický okamžik by nebyl možný bez úsilí a tvrdé práce několik měsíců předem a chtěla bych při této příležitosti Katce a jejímu týmu za úspěch poděkovat.
Manželé Hudečkovi
Spolupráce s agenturou Pohodový den
Katku a Petru jsme oslovili na základě doporučení a to po fiasku s předešlou svatební agenturou, která nebyla schopna naše požadavky zvládnout za rozumnou cenu. Katka a Petra velmi dobře komunikovaly, vždy se snažily při přípravách udělat maximum a to uznáváme, že jsme byli hodně nároční zákazníci, kteří tlačili jednak na kvalitu, ale i na cenu. Jak asi každý, kdo plánuje svatbu pozná, všechny položky, které začínají slovem svatební, jsou předražené a obvykle nevalné estetické kvality. Team Katka a Petra zvládly srazit ceny některých dodavatelů a zajistily, aby bylo vše včas na svém místě. Na svatbě jsme měli ca 80 hostů a dámy je zvládly celkem dobře koordinovat. Čeho si také velmi ceníme byl fakt, že vždy vyšly vstříc našim požadavkům přesto, že měly třeba jiný názor nebo se s nějakou “dekorací” pracně připravovaly a my nakonec řekli, že to chceme úplně jinak. Myslím, že jsou dobrou volbou pro ty, kteří buď chtějí mít svatbu na klíč a přijdou k hotovému nebo jako jsme to měli my, že jsme potřebovali k přípravám našich představ pomocnou ruku a zkoordinovat svatební den.